Takiej sytuacji w lidze z dziesięcioma drużynami chyba nie było nigdy. W LFL aż dziewięć ekip mieście się w różnicach dwóch punktów i tylko ostatnie Team Oplon odstaje od reszty. Także dalej ciężko określić, kto się dostanie, a kto odpadnie poza wspomnianą ekipą Brunessa.

Wczoraj szczycie tabeli ligi francuskiej Vitality.Bee pokonało Team LDCS. W ten sposób obie formacje prowadzą z rekordami 6-3. W ekipie Pszczółek po trzy nagrody MVP zgarnęli na razie Szygenda i Skeanz, a w LDL rozłożyło się to na trzech i po dwie mają na koncie: Eika, Ragner i Yike. Zaraz za tą dwójką plasuje się ex aequo pięć drużyn. Najlepiej z nich spisuje się ostatnio Karmine Corp z serią trzech zwycięstw. Natomiast GameWard i Misfits Premier też są w niezłej formie i mogą się pochwalić dwoma wygranymi z rzędu. W obu formacjach najwięcej nagród mają byli gracze AGO Rogue, czyli Czekolad i Woolite.

A gorzej jest w przypadku Team BDS Academy, gdyż ekipa Agresivoo w ostatnich meczach radzi sobie bardzo słabo. Za to różną formę pokazuje ostatnio Solary. W formacjach głównymi zdobywcami tytułów MVP są Crownshot (4) i Scarlet (3). Następne miejsca zajmują GamersOrigin i Mirage Elyandra z bilansami 4-5. Ci pierwsi prezentują się ostatnio bardzo dobrze i wygrali wczoraj z BDS.A. Natomiast ME z Raxxo na czele są odzwierciedleniem formy w kratkę, raz robią 0-2 tydzień, raz 1-1, a raz 2-0. Inaczej jest w przypadku najstabilniejszej drużyny w lidze, czyli Team Oplon. Bruness i spółka nie zwyciężyli jeszcze żadnego spotkania i zdecydowanie odstają od reszty stawki. Tylko w meczu z GW byli całkiem blisko wygranej, a i tak się to nie udało, ponieważ Melonik zadawał ogromne obrażenia w końcówce.

Już dziś zobaczymy pierwszy dzień rundy rewanżowej w LFL, a tak prezentuje się jego terminarz:

  • 18:00 GameWard vs GamersOrigin
  • 19:00 Team LDLC vs Mirage Elyandra
  • 20:00 Misfits Premier vs Karmine Corp
  • 21:00 Solary vs Team Vitality
  • 22:00 Team Oplon vs Team BDS Academy