Wczoraj Illuminar Gaming w fenomenalny sposób poradziło sobie z reprezentantami PRIDE. Dziś czekają nas kolejne emocje.

Wczoraj podopieczni Fryderyka „veggie” Kozioła bez większych problemów rozprawili się z Orłami. Mimo że wyczekiwaliśmy bardziej wyrównanego spotkania, PRIDE nie mogło pozbierać się po przegranej pierwszej mapie i w rezultacie otrzymaliśmy grę do jednej bramki. Dziś przyjdzie nam oglądać pojedynek pomiędzy dwoma najlepszymi ekipami sezonu zasadniczego, a zwycięzca zapewni sobie nie tylko występ w finale Ultraligi ale również miejsce na EU Masters.

Dla wielu w tym pojedynku faworytami są zawodnicy spod bandery Rogue Esports Club, jednak nie można lekceważyć Diabłów. Należy tutaj wspomnieć, że w ostatnim bezpośrednim starciu pomiędzy tymi drużynami devils.one było bardzo blisko wygranej. Dzięki dwóm zabójstwom we wczesnej fazie gry podopieczni Adriana „hatchy'ego” Widery sukcesywnie powiększali przewagę aż do późnej fazy gry. Tam Rogue Esports Club okazało się lepsze w walkach drużynowych, przez co ostatecznie to oni zgarnęli zwycięstwo.

Dziś możemy oczekiwać równie wyrównanych pojedynków, gdzie decydującymi czynnikami będą niewielkie błędy. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30 i będzie je można oglądać na oficjalnych kanałach Polsat Games m.in. na Twitchu. Przed spotkaniem odbędzie się analiza w studiu przedmeczowym.