Royal Never Give Up dalej dominuje na Summoner's Rift podczas Mid-Season Invitational 2021. Mistrzowie Chin po zaciętym spotkaniu pokonali MAD Lions i po dwunastu meczach wciąż są niepokonani.

W draftach nie zobaczyliśmy żadnych nowości, a raczej ograne przez obie drużyny kompozycje. MAD Lions grające po stronie niebieskiej miało takie wybory: Wukong, Morgana, Orianna, Jinx, Tahm Kench. A Royal Never Give Up takowe: Gnar, Olaf, Twisted Fate, Aphelios, Thresh.

Początek tej gry był najspokojniejszy na tym turnieju. Pierwszą krew dość wcześnie zdobyło RNG, jednak później długo oba zespoły unikały walk. Nie jest to oczywiście nic dziwnego, ponieważ i Europejczycy i Chińczycy dysponowali skalującymi kompozycjami. Aczkolwiek walki to nie wszystko i nawet bez nich RNG potrafiło wykreować sobie lekką przewagę w złocie, głównie za sprawą dwóch zniszczonych wież.

Pierwszą większą akcję zobaczyliśmy przy w 17 minucie przy Heroldzie. W niej świetnie zainicjował GALA wraz z Wei'em i wydawało się, że to będzie czysta walka dla RNG. Wtem na drugie tempo wszedł Armut i wysadził dwóch przeciwników. A następnie zaraz po pauzie wraz z Humanoidem wyeliminował kolejną dwójkę oponentów. Niedługo po tym Royal Never Give Up ukarało Tureckiego toplanera, gdyż ten pchał górną alejkę bez wizji. W dodatku jeszcze Nashor wpadł w ręce Chińczyków i ci wykorzystali go w niezły sposób, ponieważ zniszczyli kilka wież oraz wzięli jednego smoka.

Kluczowy był kolejny Baron, a jego zgarnął Wei, więc defensywa Lwów była już mocno osłabiona. Royal Never Give Up wraz ze wzmocnieniem epickiego stwora zdołało zgarnąć dwa inhibitory. Poza tym nie więcej, ponieważ MAD wyłapało dwóch rywali, a reszta musiała się cofnąć. Jak już zaczęło się wydawać, że MAD Lions ma jeszcze szanse na wygraną, to w jungli wyeliminowany został Armut i Chińczycy wzięli trzeciego Nashora. Później RNG nauczone na błędach poszło trzema alejkami na raz i to było już skuteczne zagranie. Nexus upadł w 37 minucie rozgrywki, w której liczyło się głównie zgranie, a nie umiejętności indywidualne.