W drugim starciu w ramach Rift Rivals aktualni mistrzowie Ameryki Północnej bez większych problemów pokonali Splyce i tym samym wyrównali sytuację w rozgrywkach.

Team Liquid/strong>

Korea, Republic of Impact ‒ Gangplank
Philippines Xmithie ‒ Sejuani
United States Pobelter ‒ Irelia
United States Doublelift ‒ KaiSa
Korea, Republic of Oleeh ‒ Braum

vs.

Splyce

DrMundo ‒ Odoamne Romania
Zac ‒ Xerxe Romania
Zoe ‒ Nisqy Belgium
Caitlyn ‒ Kobbe Denmark
Zilean ‒ kaSing United Kingdom

Od początku spotkania stroną wyraźnie dominującą byli gracze Team Liquid. O wiele lepiej w lesie poradził sobie Xmithie, a dodatkowo Doublelift prezentował się wyraźnie lepiej od Kobbe i ten drugi nie był w stanie zdominować walki na dolnej alejce. Tym samym Splyce nie było w stanie w pełni wykorzystać potencjału wybranej przez siebie Caitlyn. Filipiński leśnik zdołało także zapewnić pierwszą krew na konto Impacta, dzięki czemu Team Liquid zaczęło kontrolować sytuację na każdej alejce i w każdej części mapy wygrywali z rywalami. Gracze z Ameryki stopniowo powiększali swoje prowadzenie, skupiając się przedewszystkim na grze dookoła KaiSa. Tym samym dwa kolejne zabójstwa zostały zdobyte przez graczy Liquid właśnie na dolnej alejce.

Chwilę później drużyna Doublelift powędrowała na górną alejkę, ale ich rywale z Europy już się tego spodziewali. Doszło tam do potężnej walki drużynowej, w której to amerykanie unicestwili przeciwników. Splyce musiało się zadowolić tylko jednym zabójstwem zdobytym przez Nisqy. Tym samym gracze Liquid wyszli na potężne prowadzenie w złocie i zaczęli szykować się do przejęcia barona. Drużyna Kasinga nie zamierzała złożyć broni i doprowadziła do kolejnej potyczki. Po raz kolejny zwycięzcy okazali się gospodarze i tym razem zdołali oni unicestwić barona. Przy pomocy tego potężnego wzmocnienia szybko doszli pod bazę rywala i tam po kolejnej walce zakończyli spotkanie swoją wygraną.