Reprezentanci Turcji, drużyna 1907 Fenerbache wygrali w finale z zawodnikami Vega Squadron, tym samym zdobywając mistrzostwo Rift Rivals dla swojej ligi.

1907 Fenerbache

Turkey Thaldrin – Jarvan IV
Korea, Republic of Move – Warwick
Korea, Republic of Frozen – Syndra
Turkey padden – Kalista
Turkey JAPONE – Thresh

vs.

Vega Squadron

Kennen – NoNholy Russian Federation
Rek'Sai – Zanzarah Russian Federation
Orianna – Drobovik123 Russian Federation
Xayah – LeX Moldova, Republic of
Blitzcranck – Delord Poland

Fenerbache zdołało narzucić na rywali swój szalony styl gry oparty na licznych starciach zespołowych. Ich szczególne nawarstwienie widzieliśmy w okolicach dolnej linii, gdzie pomimo dużej presji rywali Delord spisywał się znakomicie, nie pozwalając turkom na wybudowanie adekwatnej przewagi. Niestety dla polaka świetne spotkanie rozgrywał Frozen i kiedy on zaczął rotować po mapie to Fenerbache zdołało uciec przeciwnikom w złocie. Vega jest starała się odrabiać straty do rywala, głównie wykorzystując w tym celu Kennena, jednak brak kontroli nad mapą uniemożliwiał im odpowiadanie na ruchy rywala. Finalnie po 29 minutach bardzo angażującego spotkania to nexus drużyny z LCL został wysadzony, a ich rywale zdobyli pierwszy punkt w finale.

Vega Squadron

Russian Federation NoNholy – Kennen
Russian Federation Zanzarah – Rek'Sai
Russian Federation Drobovik123 – Galio
Moldova, Republic of LeX – Ashe
Poland Delord – Zyra

vs.

1907 Fenerbache

Renekton – Thaldrin Turkey
Elise – Move Korea, Republic of
Viktor – Frozen Korea, Republic of
Tristana – padden Turkey
Karma – JAPONE Turkey

Kolejne świetne spotkanie w wykonaniu Delorda i kolejny mecz w którym ich rywale nałożyli szczególny nacisk właśnie na dolną aleję. Niestety poza polskim supportem reszta graczy Vega Squadron miała problemy we wczesnych starciach zespołowych w tej części mapy, dzięki czemu mnóstwo zabójstw wpadło na konto paddena. Po raz kolejny nieocenione w tym aspekcie gry okazały się być rotację Frozena i fakt tego, że dominował on nad swoim rywalem na środkowej alei. Finalnie strzelec Fenerbache zakończył to spotkanie mając dziesięć zabójstw na swoim koncie, co było świetnym wynikiem.

1907 Fenerbache

Turkey Thaldrin – Jarvan IV
Korea, Republic of Move – Gragas
Korea, Republic of Frozen – Taliyah
Turkey padden – Kalista
Turkey JAPONE – Thresh

vs.

Vega Squadron

Renekton – NoNholy Russian Federation
Rek'Sai – Zanzarah Russian Federation
Cassiopeia – Drobovik123 Russian Federation
Xayah – LeX Moldova, Republic of
Braum – Delord Poland

W tym meczu widzieliśmy już kompletną dominację formacji tureckiej. Od pierwszych minut Frozen miażdżył przeciwnika na środkowej alei, co potem pozwoliło mu efektownie rotować po mapie. Duet z dolnej linii Vega Squadron kompletnie nie potrafił się odnaleźć w sytuacji dwóch na czterech. Formacja z LCL po raz trzeci nie zdołało narzucić swojego powolnego stylu gry opartego na celach mapy i została zmuszona do odnalezienia się w tzw. tureckim młynie, który skupia się ciągle na starciach zespołowych. Dzięki wygranej Fenerbache to TCL okazał się lepszy w zielonej dywizji Rift Rivals.