Północnoamerykańska organizacja Renegades, która występuje w NA LCS ogłosiła, że z dniem dzisiejszym rozstaje się ze swoją zawodniczką.

Na początku tygodnia pojawiła się informacja na temat prawdopodobnych zmian w składzie Renegades. Organizacja zajmuje ostatnie miejsce z bilansem meczowym 1:5. Przed sezonem się na to nie zanosiło, dlatego włodarze zmuszeni byli podjąć kroki w celu poprawie tej sytuacji.

Z powodu problemów osobistych pierwszej kobiety w profesjonalnych rozgrywkach League of Legends – Marii „Remilii” Creveling, o których pisaliśmy na łamach portalu, podjęła decyzję o rozstaniu się ze swoim zespołem. Jej miejsce zajmie Nickolas „Hakuho” Surgen.

Amerykanin karierę rozpoczął w 2014 roku, występując w zespole Zenith eSports. Jednak największe sukcesy święcił z Team Frostbite, zajmując 2 miejsce podczas turnieju HTC Ascension. Ostatnio występował jednak w Dream Team, zespole z amerykańskiego Challenger Series.

Teraz jego umiejętności dostrzegli włodarze Renegades, a fani będą mogli zobaczyć ich nowy nabytek w akcji już 6 lutego w meczu przeciwko Cloud9.