Jeden z najbardziej znanych zawodników EU LCS przedłuża kontrakt ze swoją organizacją. Rekkles jest ikoną Fnatic, z którym zdecydował się pozostać na kolejne trzy lata!

Nie da się ukryć, że Martin „Rekkles” Larsson jest legendą EU LCS i jednym z najpopularniejszych zawodników w Europie. Zgodnie z raportami przedsezonowymi, strzelec doszedł do porozumienia ze swoją organizacją i przedłużył kontrakt z Fnatic o trzy lata. W wiosennym i letnim splicie EU LCS 2017  miał spore problemy ze zdrowiem psychicznym i sam wspominał, że rozważał esportową emeryturę. Jednakże póki co, pozostaje z zespołem jako podstawowy AD Carry. Tym samym Larsson jest pierwszym oficjalnie zakontraktowanym zawodnikiem Fnatic, lecz wszystko wskazuje na to, że skład pozostanie taki sam jak poprzednio z wyjątkiem pozycji wspierającego. Na supporcie ma pojawić się były gracz Unicorns of Love, Hylissang, a Jesiz przeniesie się do roli trenera. Więcej informacji na temat podpisania kontraktu z Rekklesem można przeczytać na stronie organizacji.

Larsson spędził w Fnatic niemalże całą karierę, którą rozpoczął już w wieku 16 lat u boku legendarnego składu, wraz z xPeke, sOAZem, Cyanidem oraz YellowStarem. Strzelec przyznaje, że kontynuowanie pracy z organizacją jest dla niego ogromną przyjemnością i twierdzi, że gdyby Riot Games pozwalało na podpisanie dłuższego kontraktu, niż trzyletni, nie wahałby się ani chwili. Zawodnik w wypowiedzi dziękuje Fnatic za daną mu szansę oraz wsparcie.