Red Bull przy współpracy z delordem i Jactrollem wciąga pomocną dłoń w kierunku polskiej społeczności League of Legends. Dołącz do drużyny jednego z popularnych zawodników wsparcia i zrób pierwszy krok w kierunku kariery esportowca!

Red Bull wychodzi naprzeciw potrzebom młodych zawodników League of Legends, dając im szansę na zaistnienie w świecie sportów elektronicznych. W projekcie Red Bull Rift Challenge wziąć udział może każdy, kto ukończył 16 lat, a jego ranga na serwerze EUW to minimalnie Diament II. Wydarzenie będzie polegać na rywalizacji dwóch formacji utworzonych przez profesjonalnych zawodników wsparcia, Delorda oraz Jactrolla.

Co zrobić, aby wziąć udział w Red Bull Rift Challenge? Nie jest to skomplikowane. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Red Bulla, wybierając jednocześnie kapitana drużyny, do której chciałbyś dołączyć. Jakub Skurzyński oraz Paweł Szabla wybiorą po czterech zawodników, tym samym tworząc pełnoprawną drużynę. Następnie utworzone zespoły przystąpią do treningów pod czujnym okiem profesjonalisty.

Zwieńczeniem projektu będzie wielki finał w formacie lanowym. Ekipy obu supportów zetrą się ze sobą w pojedynku do trzech wygranych map. Ponadto uczestnicy akcji otrzymają zaproszenie do testów PRIDE, dzięki czemu otrzymają szanse uzyskania miejsca w składzie na co dzień występującym w Ultralidze.

Okres zgłoszeń do turnieju trwa od 30 października do 17 listopada.