Celem CASE Esports w zeszłym sezonie drugiej ligi hiszpańskiej był awans do głównej dywizji. Ten był bardzo bliski, aczkolwiek się nie udało. Mimo to organizacja Casemiro nie daje za wygraną i w 2023 rok wejdzie z jeszcze mocniejszym składem.

CASE Esports w zeszłym sezonie grało w składzie: R4VEN, AHaHaCiK, Miniduke, Javaaa, SaNTaS. Ten zaś miał przynieść awans i z początku się na to zanosiło. Jednak w najważniejszej serii roku CASE przegrało 2-3 z Guasones. Teraz formacja Casemiro ma jeszcze lepszy skład, w którym zagrają zawodnicy, którzy grali już na EU Masters, a nawet na Worldsach. Największe doświadczenie ma nowy toplaner CASE Esports, czyli Ray. Koreańczyk zaczynał swoją karierę w EDward Gaming, a potem jeszcze dwa razy wracał do tej drużyny, z którą zdobył najwięcej. W 2018 roku EDG z nim na pokładzie zdobyło wicemistrzostwo wiosennego splitu, a potem pojechało na Worldsy, docierając na nich do ćwierćfinału. Następnie Ray grał jeszcze w KT Rolster, Rainbow7 oraz w Fenerbahçe Esports, więc trochę świata zwiedził.

Reszta składu ma mniejsze doświadczenie, aczkolwiek na skale europejską jest całkiem znana. Na jungli zagra kojarzony już na hiszpańskiej scenie LeBron. Bułgar po pierwsze sukcesy sięgał z greckim Intrepid Fox Gaming, a po jakimś czasie przeszedł do hiszpańskiego Cream Real Betis. Natomiast wiosną tego roku występował w Barca eSports. Z każdą z tych formacji dostawał się na EU Masters. Jednym Hiszpanem w składzie CASE Esports jest zaś Javier. Środkowy pierwsze dwa lata swojej kariery spędził w akademii Giants. Potem zaś grał w między innymi Team Queso, czy eMonkeys, a w tym roku reprezentował barwy grającego w drugiej lidze hiszpańskiej Rebels Gaming.

Polskich fanów najbardziej zaś może interesować dolna alejka CASE, ponieważ gra na niej Pyrka. Nasz wspierający grał na przestrzeni swojej kariery w bardzo wielu zespołach. Zaczynał w takich formacjach jak: Zaprzęg, Team Same Mordeczki, czy Adive. Natomiast później występował też w Wiśle Płock, piratesports, czy w devils.one. Choć pierwsze sukcesy zdobywał z 7more7 Pompa Team, po których w 2021 roku dołączył do AGO Rogue. Wtedy udało mu się wygrać Ultraligę oraz zagrać wiele map na EU Masters. A ten rok spędził w Movistar Riders, z którym zajął szóste i dziesiąte miejsce w lidze hiszpańskiej. Dolną aleję z Polakiem współtworzyć będzie Coldraa. Turecki strzelec był wspominany przez Matislawa w ostatnim wywiadzie z nami, gdyż grali wspólnie w Herthcie Berlin. Wcześniej zawodnik występował również w Dark Passage.