Fala sympatii wobec Puki style’a sięgnęła poza środowisko esportu. Już w najbliższy wtorek wspomniany strzelec wraz z trenerem K1CK Neosurf, Delordem, wystąpią w programie Hejt Park.

Miniony weekend całą pewnością poświadczył o potędze polskiego esportu. Zainteresowanie wokół finału European Masters z udziałem K1CK Neosurf i zbiorowej sympatii wobec strzelca wspomnianej organizacji sięgnęło nie tylko poza grono sympatyków League of Legends, lecz także obszar samych sportów elektronicznych. Zygmunciak bowiem trafił na zdjęcia takich profili jak KSW i Sphinx, a wsparcie okazali Jan Błachowicz czy Mateusz Klich.

Od wizerunku Pukiego nie stronił także Michał Pol. Dziennikarz, zauważywszy wykładniczy wzrost spontanicznego trendu, postanowił zaprosić popularnego strzelca do programu Hejt Park, którego jest współzałożycielem i współprowadzącym. Propozycja początkowo była rozpatrywana niepewnie: sam główny zainteresowany w trakcie swojego livestreama przyznał, że czuje się nieco zawstydzony na myśl o udziale.

Z dzisiejszego ogłoszenia jednak wynika, że Łukasz „Puki style” Zygmunciak zdecydował się na przyjęcie zaproszenia. Ponadto do kultowego studia, gdzie wcześniej mogliśmy oglądać między innymi Michała Najmana, uda się także trener K1CK Neosurf – Paweł „Delord” Szabla. Transmisja odbędzie się już jutro o godzinie 21:00.