Nikogo nie powinien dziwić fakt, że niemiecka organizacja szuka zmian w swojej dywizji League of Legends. Po miernym Spring Splicie formacje najprawdopodobniej opuści top laner, Sacre.

Najprawdopodobniej, ponieważ nie jest to jeszcze w 100% pełne. Gracz górnej alejki dostał pozwolenie na szukanie nowego domu, co ogłosił na Twitterze, chociaż jego kontrakt obowiązuje do końca listopada bieżącego roku. Patrząc na słabą dyspozycję Chorwata w fazie zasadniczej wiosennej rundy LEC, mało prawdopodobne, że najbliższego lata zobaczymy go w najważniejszych rozgrywkach na Starym Kontynencie. Jednakże jego doświadczenie z pewnością wspomogło by każdą drużynę, która toczy zmagania na poziomie regionalnych lig, pokroju Ultraligi.

Puszczenie Sacre'a wolno jest pewnie częścią planu przebudowy SK Gaming, o którym plotki od kilkunastu dni krążą po mediach społecznościowych. Według niego od czerwca na górnej alejce zespołu zaczniemy widywać Jenaxa, obecnego mid lanera SK, który był najlepszym zawodnikiem formacji w minionym splicie. Za to lukę stworzoną na midzie po Niemcu ma zapełnić ZaZee, aspirujący, młody gracz z BIG, które miał przyjemność reprezentować między innymi na zeszłorocznym EU Masters.