Zawodnik górnej alei występujący pod szyldem Rogue ogłosił swoją otwartość na oferty z innych drużyn. Kontrakt Koreańczyka ze wspomnianym zespołem wciąż obowiązuje.

Czwarty kwartał roku niezmiennie wiąże się z otwarciem okienka transferowego na profesjonalnej scenie League of Legends. Na poszukiwania nowych drużyn decydują się zawodnicy, których kontrakt wygasł bądź otrzymali zezwolenie od aktualnego pracodawcy. Druga opcja tyczy się Kim „Profit” Jun-hyunga, zawodnika górnej alei Rogue.

Oficjalnie kontrakt Koreańczyka zakończy się 15 listopada 2021 roku. W przeciągu ostatnich miesięcy Profit nie szczycił się jednak formą, która w przeszłości zaprowadziła go pod szyld SK Telecom T1. Jego występy w wyjściowej piątce League of Legends European Championship pozostawiały wiele do życzenia, przez co jego miejsce często zastępował Finn „Finn” Wiestal.

Kim Jun-hyung to nie jedyny „Łotr”, który w ostatnich dniach rozgląda się za nowym zespołem. Na podobny ruch zdecydowało się dwóch Polaków – Paweł „Woolite” Pruski oraz Oskar „Raxxo” Bazydło.