Coraz więcej drużyn biorących udział w nadchodzącym splicie Ultraligi decyduje się na odsłonięcie kart. Dziś tego ruchu dokonała organizacja PRIDE, ujawniając wyjściową piątkę League of Legends.

Choć data rozpoczęcia kolejnych zmagań w ramach Ultraligi nie jest dokładnie znana, lokalne zmagania budzą ogromne emocje. Te generowane są głównie przez organizacje, które stopniowo ujawniają zespoły na nadchodzące rozgrywki. Dziś na ten krok zdecydowała się organizacja PRIDE, przedstawiając wyjściową piątkę zbudowaną z graczy o sporym doświadczeniu i jednego debiutanta.

Począwszy od górnej alei, barwy „Orłów” reprezentować będą Kamil „LeQu” Rosik, Damian „Wysek” Adamczyk, Marcin „warszi” Surała, Damian „Dambaj” Bajor oraz Kamil „KMŚ” Pękacki, szerszej znany jako Syrpy. Najmniej znanym zawodnikiem jest zdecydowanie toplaner, który po raz pierwszy wystąpi w Ultralidze. LeQu w przeszłości występował pod szyldem Glitch Storm, wraz z którym próbował swoich sił w otwartych kwalifikacjach do wspomnianej ligi.

Poza graczami, do zespołu dołączyli także Sebastian „Juvenis” Winowski oraz Mateusz „Kiao” Sujdak, którzy będą kolejno pełnić funkcję managera zespołu i trenera. PRIDE z całą pewnością aspiruje do walki o najwyższe lokaty, a wraz z obecnymi reprezentantami i odpowiednim zapleczem jest w stanie tego dokonać.