Do dwóch Orłów, którzy pozostali w organizacji dołączyło trzech doświadczonych i znanych zawodników.

Wczoraj PRIDE ogłosiło, że żegna się z aż trzema dotychczasowymi reprezentantami – Arturem „Rybson” Gębiczem, Szymonem „Rektiv” Rybką oraz Karolem „Konektiv” Wojciechowskim. Organizacja postanowiła nie trzymać nas jednak długo w niepewności dotyczącej jej nowego składu i już dzisiaj ogłosiło trzech zawodników, którzy zastąpią wyżej wymienioną trójkę.

Najbliższy rodzimym sercom jest niewątpliwie nowy midlaner formacji – PRIDE sięgnęło po jednego z Polaków, którzy prezentowali się w minionym splicie w hiszpańskiej lidze LVP Superliga – Pawła „Czekolad” Szczepanika. Nadwiślańscy kibice mogą kojarzyć Czekolada z takimi ekipami jak Sneaky FoxEZ, Delusion Team White czy, w ostatnim sezonie Polskiej Ligi Esportowej, Czeska Husaria. U boku Pawła, w PRIDE pojawił się również dżungler jego poprzedniego zespołu – Lukas „Warden” Lenikas. Litwin w przeszłości występował już w ligach: rosyjskiej, niemieckiej, hiszpańskiej oraz bałtyckiej. Jego doświadczenie z pewnością przyda się mniej opierzonym reprezentantom PRIDE, jak Adrian „Trymbi” Trybus.

Wsparcia leśnika nie będzie natomiast z pewnością potrzebował nowy toplaner ekipy, Olof „Flaxxish” Medin. Nazwisko Szweda pojawiło się już w składach drużyn z prawie całego świata – Flaxxish reprezentował nawet barwy amerykańskiej organizacji Nova eSports, czy też zaliczył dziesięciodniowy epizod w Team Kinguin, z którym walczył o awans do europejskiego Challenger Series.

Pełna piątka Orłów prezentuje się następująco:

  • Sweden Olof „Flaxxish” Medin – Toplaner
  • Lithuania Lukas „Warden” Lenikas – Dżungler
  • Poland Paweł „Czekolad” Szczepanik – Midlaner
  • Poland Damian „Defles” Filipow – AD Carry
  • Poland Adrian „Trymbi” Trybus – Support

Pierwszy sprawdzian nadejdzie dla przebudowanego PRIDE błyskawicznie – już 22 i 23 kwietnia zespół wystąpi w Polish Open, w którym zawalczy o nagrodę z puli 10 tysięcy dolarów.