Rozgrywki European Masters ulegają wznowieniu po niemal dwutygodniowej przerwie. Na pierwszy ogień poznamy rozstrzygnięcie grupy B zrzeszającej między innymi AGO ROGUE.

Po pierwszej kolejce spotkań w fazie grupowej turniej European Masters został wstrzymany na niemal dwa tygodnie. Zaplanowana przerwa jest jednak bliska końca, albowiem już dziś o 18:00 Summoner’s Rift na nowo rozgorzeje od emocji generowanych przez starcia najlepszych drużyn z poszczególnych lig regionalnych.

Dzisiejszy wieczór zostanie w pełni poświęcony na rozstrzygnięcie zmagań w grupie B, gdzie występuje rodzime AGO ROGUE. Po pierwszej kolejce spotkań Woolite i spółka znajdują się na drugim miejscu, ustępując wyłącznie wywodzącej się z Hiszpanii formacji. Utrzymanie dotychczasowego wyniku zapewni im awans, który należy się dwóm najlepszym drużynom z każdego koszyka.

Początek spotkań zaplanowano na 18:00, jednak na występ zawodników z Ultraligi będziemy musieli zaczekać do godzin 19:00, 20:00 oraz 23:00. Wtedy podopieczni Sharkza podejmą kolejno SuppUp eSports, Movistar Riders oraz Team GamerLegion.

Polskojęzyczna transmisja ze zmagań European Masters dostępna jest na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.