Odejście dotychczasowego midlanera zwolniło miejsce w jednej z najstarszych organizacji – Counter Logic Gaming. Wakat ten objął europejski talent, poprzedni reprezentant OpTic Gaming – PowerOfEvil.

Tristan „PowerOfEvil” Schrage przychodzi do Counter Logic Gaming po dość dobrym, acz nieokraszonym wynikami, sezonie w OpTic Gaming. Jego agresywne zagrania i potencjał do niesienia drużyny na plecach zaskarbiły mu sympatię wielu kibiców. Te umiejętności z pewnością przydadzą się borykającemu się z problemami CLG – organizacja ma za sobą jeden z najgorszych sezonów, bowiem w 2018 roku zespół nie zakwalifikował się nawet do fazy play-off amerykańskiego League Championship Series.

Jestem niesamowicie podekscytowany przed spotkaniem z moimi nowymi kolegami z drużyny oraz pracą z ekipą od contentu, żeby dostarczyć wam świetne treści.” – mówi PowerOfEvil. „Po rozmowach z Weldonem [Greenem, trenerem CLG] oraz z innymi graczami, wydają się bardzo interesujący. Mamy wiele tych samych celów, idei filozoficznych i wspólne pomysły jak osiągnąć te rzeczy.” – dodaje.

Na tę chwilę nie jest pewne, czy Counter Logic Gaming przeprowadzi jeszcze jakieś zmiany w swoim składzie.