Zmagania w ramach Polish Open w League of Legends zostały zainicjowane spotkaniem pomiędzy Wisłą Płock a Avia Deceptor. Na przestrzeni dwóch map zwycięstwo trafiło w ręce Unknowna i spółki.

Przez najbliższe dwa dni emocje związane z League of Legends potęgować będzie turniej Polish Open, w którym osiem zespołów rywalizować będzie o lwią część z puli nagród wynoszącej 10 tysięcy dolarów. W meczu otwarcia zmierzyły się zespoły Wisła Płock oraz Avia Deceptor.

Spotkanie rozgrywane w formacie best of three bardzo szybko zostało zamknięte na przestrzeni zaledwie dwóch map. W obu z nich prym wiedli podopieczni Kacpra „Nahovsky’ego” Merskiego, którzy nie pozostawali swoim rywalom żadnych złudzeń. Na szczególną uwagę zasłużył Szymon „Ben3k” Przygoński, który w znakomitym stopniu zaliczył debiutanckie spotkanie pod szyldem „Nafciarzy”.

Już za chwilę w ramach Polish Open rozegrany zostanie mecz pomiędzy Delta Five oraz devils.one. Transmisja z turnieju dostępna jest na kanale NVIDIAGeForcePL, gdzie za mikrofonem zasiadają Damian „Nervarien” Ziaja, Łukasz „Leo” Mirek oraz Wojciech „Bezi” Wróbel. W przeciągu dzisiejszego wieczoru zobaczymy także starcia pomiędzy Illuminar Gaming i Fluffy Tail, a także PRIDE oraz Enclave Gaming.