Na przestrzeni rozgrywanych dziś spotkań poznaliśmy finalistów turnieju Polish Open. O lwią część z puli nagród wynoszącej 10 tysięcy dolarów zawalczą formacje Illuminar Gaming oraz PRIDE.

Zmagania w ramach Polish Open znalazły się na ostatniej prostej. Na przestrzeni dzisiejszych spotkań poznaliśmy uczestników wielkiego finału turnieju, którego pula nagród wynosi 10 tysięcy dolarów. Ostatecznie o miejsce na najwyższym szczeblu podium zawalczą formacje Illuminar Gaming oraz PRIDE.

Defles i spółka w rundzie czterech drużyn zmierzyli się z odświeżonym składem Wisły Płock.  Starcie w formacie best of three wymagało do rozstrzygnięcia zaledwie dwóch map, które zasiliły konto „Orłów”. W międzynarodowym składzie zebranym na potrzebę omawianego turnieju zdecydowanie wyróżniał się Olof „Flaxxish” Medin, gracz górnej alei sprawnie wykorzystujący swoje umiejętności w celu uprzykrzania życia swoim rywalom.

Starcie finałowe rozpocznie się po krótkiej przerwie. Transmisja z wydarzenia dostępna jest na kanale NVIDIAGeForcePL, gdzie wydarzenia z pola bitwy przybliżą Damian „Nervarien” Ziaja, Wojciech „Bezi” Wróbel oraz Rafał „RaFeL” Fiodorow. Emocje sięgną zenitu, albowiem zwycięzca zabierze do domu 6 tysięcy dolarów.