W drugim spotkaniu Polish Open zmierzyły się ekipy devils.one oraz Delta Five. Choć zespół SuperAZE'a dominował wczesne fazy gry obu odsłon, to Diabły odniosły dość szybkie zwycięstwo w meczu.

Spotkanie w obu odsłonach toczyło się dość nietypowo. Na wczesne prowadzenie wychodziło za każdym razem Delta Five, korzystając z tego, iż duet Sony oraz Tarica wybrany przez devils.one ma dość niewielki wpływ na sytuację na Summoner's Rift. Ekipa underdogów jakby zapominała jednak w połowie rozgrywki, w jaki sposób powinna odnieść zwycięstwo i pozwalała Diabłom na odbicie się od dna poprzez dość nieprzemyślane, ze strony Delta Five, walki drużynowe. Wisienką na torcie był pentakill zdobyty przez Damiana „Lucker” Konefała w drugiej odsłonie spotkania.

Na kanale NVIDIAGeForcePL w serwisie Twitch.tv odbywa się już faza wykluczeń i wyborów przed następnym starciem w ramach Polish Open, w którym międzynarodowa sklejka Fluffy Tail podejmie odświeżone Illuminar Gaming. Spotkanie to skomentują dla Was Damian „Nervarien” Ziaja oraz Wojciech „Bezi” Wróbel.