Kacper „Inspired” Słoma, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, dołącza do Evil Geniuses. Polak będzie walczyć o mistrzostwo LCS.

Jeszcze w 2018 roku, Kacper „Inspired” Słoma cieszył się z zasilenia szeregów akademii Rogue w Ultralidze. Zaledwie kilka miesięcy, po fenomenalnym występie w fazie pucharowej Mistrzostw Polski, wywalczył sobie awans do głównego składu oraz przydomek jednego z najbardziej obiecujących leśników Starego Kontynentu. Na jego koncie próżno szukać trofeum LEC, lecz co chyba ważniejsze, rodzimy leśnik dwukrotnie zagrał na Mistrzostwach Świata League of Legends.

Jednakże występy na Worldsach pozostawiały wiele do życzenia. W 2020 roku Łotrzyki zakończyły turniej wygrywając zaledwie jedną mapę, zaś w tegorocznych rozgrywkach musieli zadowolić się trzecim miejscem w grupie. Warto jednak zaznaczyć, że los nie był dla nich zbyt przychylny, ponieważ Rogue dwukrotnie trafiło do grupy śmierci z najlepszymi zespołami Dalekiego Wschodu.

To spowodowało, że zaledwie dziewiętnastoletni Inspired zdecydował szukać szczęścia aż za oceanem. Organizacja w oficjalnym ogłoszeniu napisała, że wierzą w umiejętności, determinację i głód wygranej naszego rodaka. Ponadto Evil Geniuses wierzy, że Kacper jest brakującym elementem układanki, który pozwoli im awansować w przyszłym roku na Worldsy.

Skład Evil Geniuses:

  • Korea, Republic of Jeong „Impact” Eon-young
  • Poland Kacper „Inspired” Słoma
  • Canada Joseph „Jojopyun” Pyun
  • United States Kyle „Danny” Sakamaki
  • Canada Philippe „Vulcan” Laflamme