Wczoraj wieczorem w ramach turnieju ESL Mistrzostwa Polski swoje mecze rozgrywała grupa E. Bez większego zaskoczenia Szef+6 pokonało 2:0 Polish Randomen, a Overused wygrało 2:0 z formacją Ekko Logiczni.

 

W pierwszym meczu mogliśmy oglądać w akcji graczy, którzy jeszcze niedawno zachwycali nas swoimi występami w League Championship Series. Na Summoner's Rift pojawili się Sebastian „niQ” Robak i Marcin „Selfie” Wolski. Nic więc dziwnego, że bez większych problemów rozprawili się z rywalem, dając im cenną lekcję życia. Spotkania zakończyły się odpowiednio po 27 i 21 minutach. Z dobrej strony pokazał się zawodnik z nickiem Bociej, który w pierwszej grze wykradł drużynie Szef+6 Barona Nashora.

 

W drugim spotkaniu było bardzo podobnie. Również oglądaliśmy jednostronne spotkanie. Tym razem pierwsze skrzypce odgrywał zawodnik Marcin „IceBeasto” Lebuda. Popisał się bardzo dobrą grą Poppy i Maokaiem, a mapy trwały tylko 29 i 22 minuty. Drużyna Ekko Logiczni była wobec niemu bezsilna.

 

Kolejne mecze grupy E zaplanowano na wtorek, 12 kwietnia. O 19:00 rozpoczną się dwa pojedynki, w finale drabinki wygranych zmierzą się Szef+6 z Overused, a w pierwszym meczu drabinki przegranych zagrają Polish Randomen i Ekko Logiczni.