W przyszłym tygodniu czeka nas kolejna aktualizacja w League of Legends, w której zobaczymy przede wszystkim zmiany postaci z dolnej alejki.

W najbliższej łatce League of Legends, sygnowanej numerem 10.11, planowa jest mała rewolucja dolnej alejki. Riot Games dostrzegł, że obecna pozycja AD-Carry jest obecnie zbyt słaba, przez co czeka nas szereg wzmocnień strzelców oraz używanych przez nich przedmiotów. Aż czternaście maksmanów otrzyma zwiększoną ilość bazowej ilości zdrowia, a będą to dokładnie Aphelios, Ashe, Caitlyn, Draven, Ezreal, Jhin, Jinx, Kai'Sa, Kog'Maw, Miss Fortune, Sivir, Twitch, Varus oraz Xayah. Oprócz tego Lucian, Kalista, Tristana i Vayne otrzymają wzmocnienia do skalowania postaci.

Osłabienia dotkną przede wszystkim postaci radzących sobie dobrze w wysokich dywizjach – Graves, Talon, Janna oraz Syndra. Wzmocnienia powinny ucieszyć wielu graczy, wszak pracownicy Raiot Games zdecydowali, że trochę więcej mocy przyda się Fiddlestickowi, który niedawno przeszedł remake, Lux, Gangplankowi, Hecarimowi i Kai'sie, która została wymieniona już wyżej.

Głównym wydarzeniem będzie premiera nowego Volibeara, który przeszedł gruntowne odświeżenie. „Misiek” będzie zdecydowanie bardziej śmiercionośny oraz nie będzie już tak mocno odstawał od nowych czempionów. Przedstawienie Volibeara możecie obejrzeć poniżej: