Oto on, nadchodzi. Druzgocący na serwerach PBE najnowszy Pantheon wchodzi do oficjalnej gry wraz z patchem 9.16. Wraz z nim dostajemy kilka zmian w popularnych dzisiaj bohaterach, typu Azir i Corki, jak i w tych rzadziej granych.

W najnowszej łatce do gry, najwięcej emocji i ekscytacji będzie sprawiał zreworkowany Pantheon. Najbardziej będzie wywoływał emocje, głównie negatywne, u tych, którzy tuż po wejściu patcha znajdą go w swojej rozgrywce solo que. Żarty żartami, będzie można zobaczyć, jak zaktualizowany żołnierz sprawia się na Summoner's Rift, i czy są szanse na jego pojawienie się na profesjonalnych turniejach.

Poza tym, widać że Riot szuka subtelnego sposobu na znalezienie balansu w obecnej wersji LoLa. Pokazują to minimalne nerfy Corki'ego, Azira, czy też Sejuani. Cały czas poprawiany jest także Sylas, a zwłaszcza jego ultimatum, które nie zawsze działa tak jak powinno. Postacie wspierające, takie jak Tahm Kench i Yuumi, również oberwą nerfami. Ciekawą kwestią staję się w takim razie to, czy te postaci będą wciąż używane w profesjonalnej rozgrywce? Czas pokaże.

Zmiany dotyczą także wielu innych postaci. O nich, jak i o wszystkich łatkach które wprowadza Patch 9.16 możecie przeczytać w oficjalnym komunikacie League of Legends.