Dziś w godzinach popołudniowych na oficjalnym fanpage Overused na Facebooku pojawiła się informacja w jakim składzie drużyna ta pojawi się na ESL Mistrzostwach Polski.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na dwie zmiany – na pozycji Midlanera oraz Junglera. Zamiast Mateusza „Gr3k” Zagórskiego wystąpi Sebastian „niQ760” Robak, natomiast drugim zawodnikiem, który dołączy do zespołu, jest Jakub „Cinkrof” Rokicki. Rezerwowym zespołu przestaje być także Marcin „Xayoo” Majkut.

Dołączenie obecnych Mistrzów Polski do Overused oznacza, że Szef+6 nie przystąpi do tego turnieju. Drużyny postanowiły połączyć siły, dzięki czemu drużyna prowadzona przez Macieja „Suki” Sukacza oraz Patryka „P4key” Jończyka jest stawiana jako faworyt zbliżających się finałów tego turnieju.

Sebastian „niQ760” Robak oraz Jakub „Cinkrof” Rokicki to zawodnicy, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Podczas poprzednich ESL Mistrzostw Polski zdobyli pierwsze miejsce wraz z drużyną Szef+6. Dzięki uczestnictwie w kwalifikacjach do Challenger Series oraz, w przypadku niQ760, występom w League Championship Series obaj są rozpoznawalni nie tylko w granicach naszego kraju, ale także poza nimi.

Skład Overused na ESL Mistrzostwa Polski:

Poland Marcin „IceBeasto” Lebuda
Poland Jakub „Cinkrof” Rokicki
Poland Sebastian „niQ760” Robak
Poland Eryk „HosaN” Wilczyński
Poland Jakub „jacTROLL” Skurzyński

Poland Adam „Eonis” Biernacki
Poland Maciej „Suki” Sukacz