Dopiero co informowaliśmy o dołączeniu Ireneusza „Iluzjonist” Opalińskiego do Origen, a teraz sam gracz potwierdził nasze doniesienia w krótkim oświadczeniu. Wyjaśnia w nim najbardziej nurtującą kwestię kontraktu.

Jak informuje Iluzjonist w swoim oświadczeniu dołączył on do Origen na pozycję rezerwowego supporta. Wyjaśnia to kwestię związaną z zawodnikiem, który będzie występować w pierwszym składzie. Jak dalej mówi – będzie mógł wiele nauczyć się od xPeke czy Cyanide, którzy stoją za całym projektem organizacji. Oprócz tego wyjawia sekret podpisania kontraktu na bardzo krótki czas, bowiem według oficjalnych informacji umowa Iluzjonista trwać będzie tylko przez miesiąc.

Za bardzo krótkim czasem trwania kontraktu stoją niepodjęte decyzje, które mogły być elementem sporu pomiędzy graczem a organizacją. Iluzjonist jest jednak pozytywnie nastawiony do możliwego sukcesu negocjacji przedłużenia kontraktu, który kończy się dokładnie pierwszego lutego tego roku. Więcej o transferze gracza przeczytacie w tym miejscu.