Na niespełna trzy tygodnie po rozpoczęciu współpracy z Golden Guardians Kim „Olleh” Joo-sung zadecydował zakończył współpracę z organizacją. Koreańczyk zadecydował o powrocie do swojej ojczyzny.

Kim „Olleh” Joo-sung karierę profesjonalnego gracza League of Legends rozpoczynał w szeregach jednej z dywizji KT Rolster w 2013 roku. Jego przygoda w Korei trwała jednak około roku, albowiem wkrótce trafił do brazylijskiego paiN Gaming, a następnie do Hong Kong Esports. Po kilku latach skupił na sobie uwagę północnoamerykańskich drużyn, przez co przed rozpoczęciem wiosennych rozgrywek 2017 trafił do Immortals.

Nieśmiertelni zatrzymali koreańskiego zawodnika wsparcia na jeden sezon, bowiem następnie objął miejsce w duecie obok Doublelifta pod szyldem Team Liquid. Tam udało mu się sięgnąć po pierwsze miejsce zarówno w spring, jak i summer splicie. Kolejny transfer do Golden Guardians znacząco wpłynął na wyniki Olleha, niestety w negatywny sposób. Z czołówki tabeli LCS-a spadł w jej środek, a także zaliczył występy w szeregach akademii. Po drodze zaliczył także czteromiesięczny w Dignitas Academy.

Początek bieżącego miesiąca oznaczał dla Kim Joo-sunga powrót w barwy Golden Guardians, tym razem w roli Positional Coacha. Tym razem współpraca trwała zaledwie dziewiętnaście dni.  Koreańczyk powiadomił na swoim Twitterze o podjęciu decyzji powrotu do ojczyzny. Zawodnik nie jest pewien kroków, które podejmie w przyszłości, jednak ostatnio wykazuje większą aktywność na płaszczyźnie streamingu.