Plotki dotyczące nowego AD Carry NRG eSports zostały potwierdzone. Oh „Ohq” Gyu-min dołącza do zespołu i tym samym wypełnia lukę po Johnnym „Altec” Ru, który przeniósł się do Cloud9.

Po dość przeciętnym sezonie bardzo głośno było o zmianach dotyczących zawodników w NRG eSports. Zmiana CEO w organizacji oraz słabsze wyniki osiągane przez ówczesny skład mogła być kluczowa dla przeprowadzenia transferów m.in. Lucasa „Santorin” Larsena czy Alana „KiWiKiD” Nguyena. Do nich dołączy jeden z najlepszych AD Carry na świecie – Oh „Ohq” Gyu-min.

Ohq kojarzony jest przede wszystkim ze swojej gry dla NaJin Black Sword oraz Team Dragon Knights. Razem z TDK walczył o awans do letniego splitu NA LCS, jednak mu się to nie udało. Sam zespół został zawieszony, o czym więcej przeczytacie w tym miejscu. Dzięki ofercie z NRG eSports będzie mógł on grać na najwyższym poziomie ligowym, co dla wielu było oczywistością. Zastąpi on tym samym Johnny'ego „Altec” Ru, który przeniósł się do challengerowej drużyny Cloud9.