W północnoamerykańskim CLG dojdzie do znaczących zmian. Wraz z rozpoczęciem okienka transferowego, organizacja rozstała się z aż pięcioma zawodnikami.

Północnoamerykańskie CLG zakończyło współpracę ze wszystkimi zawodnikami League of Legends. Podjęte działanie jest częścią działań mających na celu poprawę funkcjonowania drużyny. Pierwszym podjętym krokiem była zmiana General Managera sekcji LoL-a. Od 26 października funkcję tę objął Jonathon McDaniel, wcześniej związany z Golden Guardians.

W nocy z poniedziałku na wtorek zespół opuścili Finn „Finn” Wiestal, Mads „Broxah” Brock-Pedersen, Tanner „Damonte” Damonte, Jason „WildTurtle” Tran oraz Andy „Smoothie” Ta. Zmiany nie dotyczą jednak wyjściowej piątki. Jednocześnie dowiedzieliśmy się o rozwiązaniu kontraktu pomiędzy CLG a Galenem Holgate’em oraz Brandonem Kartmanem, dotychczasowymi szkoleniowcami zespołu.

Za sprawą organizowanego przez Dotesports Free Agency Show poznaliśmy jednego z zawodników przyszłego składu CLG. Pozycję junglera obejmie Juan Arturo „Contractz” Garcia, który w ostatnich miesiącach był częścią akademii Evil Geniuses.