Team ROCCAT potwierdził, że nowym zawodnikiem zespołu zostanie Pierre „Steelback” Medjaldi. Zastąpi on Erik „Tabzz” van Helvert na pozycji AD Carry.

Informacje o dołączeniu do zespołu przez byłego gracza m.in. Unicorns of Love pojawiały się od kilku dni. Dziś w okolicach popołudniowych na oficjalnym fanpage zespołu na Facebooku zostało to potwierdzone.

Oczywiście Pierre „Steelback” Medjaldi będzie grać na pozycji AD Carry. Dołączy on tym samym do Felixa „Betsy” Edlinga oraz Karima „Aïrwaks” Benghalii, którzy zostali w zespole po wiosennym splicie. Jest to kolejne spotkanie nowego zawodnika Team ROCCAT z obecnym junglerem zespołu. Poprzednio grali razem w Unicorns of Love.

To nie koniec rekonstrukcji zespołu po odejściu Erika „Tabzz” van Helverta, Edwarda „Edward” Abgaryana oraz Lewisa „NoXiAK” Felixa. Mimo tego, że Simon „fredy122” Payne został w zespole, to nie jest on zawodnikiem pierwszego składu, a decyzja co do jego przyszłości ma zostać ogłoszona wkrótce. Oznacza to, że w chwili obecnej do obsadzenia pozostały pozycje supporta oraz toplanera, jeśli zarząd zrezygnuje z Brytyjczyka.