Jakub „Jactroll” Skurzyński w przyszłym sezonie nie zagra w LEC. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował o nie znalezieniu zatrudnienia w żadnej z czołowych drużyn Europy.

Polska traci jednego z reprezentantów w League of Legends European Championship. O statusie wolnego agenta za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował Jakub „Jactroll” Skurzyński. Zawodnik specjalizujący się w roli supporta poinformował jednocześnie o braku ofert pochodzących od drużyn z najlepszej ligi Starego Kontynentu.

Ostatni raz Skurzyński na rynku transferowym obecny był w 2017 roku, kiedy otrzymał ofertę ze strony Team Vitality. W przeciągu ubiegłego roku Jactroll zaliczył transfer, przechodząc w trakcie splitu do formacji Origen, obecnie znanej jako Astralis. Wówczas pomimo utalentowanej wyjściowej piątki zespół zajął dziesiąte, ostatnie miejsce w europejskich rozgrywkach.

Polak przyznał, że wciąż pozostaje zmotywowany do profesjonalnej gry i powrotu na najwyższy szczebel rywalizacji. Kilka drużyn, przedstawiło mu swoje oferty, jednak Jactroll nie zdecydował z którą z nich podejmie współpracy. Choć nie padły konkretne nazwy, niemal pewnym wydaje się, że chodzi o drużyny z lig regionalnych.