Plotki znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dylan Falco oficjalnie został nowym szkoleniowcem G2 Esports.

Choć oficjalnych informacji ze strony G2 Esports jak na lekarstwo. Ruchy transferowe są doskonale znane społeczności za sprawą celnych przecieków. Dziś jedne z nich potwierdziły się w rzeczywistości. Głównym szkoleniowcem organizacji został Dylan Falco. Ponadto rolę naczelnego analityka zespołu objął Rodrigo Oliveira.

Pochodzący z Kanady Dylan Falco zajmuje się trenowaniem drużyn League of Legends od 2015 roku. Wówczas po blisko roku w roli analityka w innych zespołach, objął pozycję trenera w Immortals. Następnie jego kariera zahaczyła o Team EnVyUs, aż w maju 2017 roku przybył na Stary Kontynent wiążąc się z Fnatic na równo osiemnaście miesięcy. Ostatnie lata pozostawał aktywny działając pod szyldem Schalke Esports, uczestnicząc w słynnym Mircale Run. Wówczas Schalke będąc niemal pewne uzyskania jednej z ostatnich lokat w tabeli. Zespół ostatecznie zdołał przeciwstawić się przeznaczeniu i rzutem na taśmę zdobył miejsce w play-offach.

Wyjściowa piątka, z którą będą pracować Falco i Oliveira nie jest obecnie znana. Bazując na plotkach możemy założyć przyszły skład zespołu. W składzie pozostali Jankos oraz Caps. Miejsce na górnej alei otrzyma Broken Blade.  Dolna aleja będzie natomiast należeć do Flakkeda oraz Targamasa.