W Fnatic dojdzie do kolejnej zmiany zawodnika górnej alei. Dziś zespół oficjalnie opuścił Adam „Adam” Maanane.

Kolejne plotki znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zgodnie z dzisiejszym ogłoszeniem Fnatic opuścił Adam „Adam” Maanane, dotychczasowy zawodnik specjalizujący się w górnej alei. Organizacja esportowa o zakończeniu współpracy z Francuzem poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Adam zasilił czarno-pomarańczowych w maju bieżącego roku, zajmując miejsce Gabriela „Bwipo” Raua. Belg wówczas dokonał rotacji na pozycję junglera. Pomimo krótkiego stażu w LEC, Adam pokazał się z dobrej strony, odgrywając znaczącą rolę w zdobyciu przez drużynę biletu na mistrzostwa świata. Na Worldsach, pomimo niezadowalającego wyniku Fnatic, stanowił najsolidniejszy element zespołu. Przed transferem do najwyższej ligi Europy zdobył tytuł European Masters wraz z Karmine Corp.

Zgodnie z pogłoskami, kolejną drużyną Adama będzie Team BDS. W nowej organizacji ma występować m.in. u boku Cinkrofa, Nuclearinta czy xMatty’ego. Pozycję Head Coacha ma objąć odchodzący z G2 Esports GrabbZ. Inne plotki dotyczą przyszłego toplanera Fnatic. Brytyjska organizacja ma wykupić z G2 Esports Martina „Wundera” Hansena.