Trwa właśnie czeski turniej eLeague Winter Cup 2022, wieńczący ten rok w europejskich ligach regionalnych. Natomiast w nich warto zwrócić uwagę na drużynę tranquilo hermano, gdyż w niej grają zawodnicy, którzy w przyszłym sezonie mają zagrzać miejsca w topowych formacjach.

eLeague Winter Cup 2022 jest już czwartą edycją turniejów od eLeague w Czechach. Natomiast teraz grają w niej najlepsi jak dotąd zawodnicy. A pogrom sieje jedna formacja, utworzona na potrzeby właśnie tego turnieju. W tranquilo hermano grają: Dreedy, Savero, Sajator, Odi11 i Nio. Czeski jungler formacji został już ogłoszony na przyszły sezon przez Goskillę. Za to Dreedy, Odi11 i Nio mają według doniesień reprezentować barwy grającego w lidze hiszpańskiej Guasones. A wszystko dopełnia Sajator, który ma dołączyć do Barca eSports.

TRAN w pierwszym spotkaniu wygrało 3-0 z Cryptovą, gdzie grają Kokos oraz Meleks. A w półfinale Odi11 i spółka zwyciężyli 3-0 z mocnym na tamtejszej scenie SINNERS Esports. W finale tranquilo hermano zmierzy się z końcowym bossem, czyli eSubą. A czeski zespół przed eLeague Winter Cup 2022 również zdecydował się na podkręcenie składu i grają tam obecnie między innymi Tynx, Warszi oraz FGG. Także mecz zapowiada się znakomicie i jest to świetna okazja, by zobaczyć znaczących w europejskich ligach regionalnych zawodników. Wcześniej zaś w meczu o trzecie miejsce SINNERS podejmie Dynamo Eclot, gdzie gra Jejky (legenda czeskiej sceny). Mecz o trzecie miejsce odbędzie się o 17:00, a finał zaraz po nim, więc około 20:00. Co ciekawe w tym turnieju występowała również sklejka z Kackos'em i Zarembą, aczkolwiek odpadła w pierwszej rundzie po porażce 2-3 z SIN.