To jak na razie najgłośniejszy transfer tego okienka w LCK. Bdd po genialnym indywidualnie splicie w Gen.G zmienia drużynę. Jego nowym domem będzie zmieniający cały skład Nonsgshim RedForce.

Bdd ma za sobą dwa bardzo dobre lata w Gen.G. Co prawda ani razu nie wygrał splitu w LCK, ale dwukrotnie był w finale, a pozostałe dwa razy kończyły się na zajęciu trzeciego miejsca. Jednak indywidualnie grał na niesamowitym poziomie. Wiosną 2020 roku zdobył 12 tytułów MVP mapy, a latem przebił swój wynik i został wybrany najlepszym w aż 13 grach. Koreański środkowy świetnie radzil sobie również w tym roku. Wiosną dostał dziewięć nagród MVP mapy, a latem osiem. Ponadto GEN zaliczyło dwa dobre występy na Worldsach. W 2020 roku dotarło do ćwierćfinału, a w tym roku aż do półfinału, gdzie przegrało 2-3 z EDward Gaming.

Natomiast dziś Nongshim RedForce opublikowało informację, że pierwszym zawodnikiem w ich przebudowanym składzie będzie właśnie Bdd. Jeszcze nie wiadomo z kim przyjdzie mu grać, ale z pewnością NS będzie chciało poprawić wynik z tego roku. A przypomnijmy, że wiosną uplasowało się na szóstej pozycji i odpadło w pierwszej rundzie play-offów po zaciętej serii, zakończonej wynikiem 2-3 z HLE. A latem było jeszcze lepiej. Peanut, który dziś oficjalnie opuścił NS i spółka zajęli trzecie miejsce w fazie zasadniczej, a fazie pucharowej dotarli do półfinału. Potem zobaczyliśmy ich w regionalnych finałach o awans na mistrzostwa świata, aczkolwiek zostali rozgromieni 3-0 przez Hanwha Life Esports.