Na pierwsze zmiany po Mistrzostwach Świata nie trzeba było długo czekać. Trener EDward Gaming Jeong 'NoFe' No-chul ogłosił zakończenie współpracy z chińską potęgą.

Koreański trener dołączył do EDward Gaming w grudniu 2016 roku, kiedy to po nieudanych dla niego Mistrzostwach Świata opuścił Rox Tigers. Razem z EDward Gaming wygrał letni split LPL w 2017 roku, co było dość słabym wynikiem, jak na oczekiwania chińskiego giganta. W tym roku nie zdołał powstrzymać dominacji Royal Never Give Up, które to wielokrotnie wygrywały starcia na jego drużynę. Razem z EDG dwa razy pojawił się na Mistrzostwach Świata, jednak nie zdołał osiągnąć wyniku zbliżonego do tego, które osiągał pod banderą koreańskiego Tigers.

NoFe jako trener trzykrotnie awansował do playoffów Mistrzostw Świata. Jego największym osiągnięciem jest niewątpliwie drugie miejsce podczas Mistrzostw Świata w 2015 roku, jako trener Koo Tigers. Aktualnie nie wiadomo kto zastąpi Jeonga na jego dotychczasowej pozycji, a sam Koreańczyk poszukuje swojej nowej drużyny.