Według doniesień BK ROG Esports wjeżdża do LFL ze składem, który od razu powinien bić się mistrzostwo. Formacja zdecydowała się sprowadzić Czekolada oraz dwa importy z Korei Południowej. A wszystko dopełni wracając zza oceanu Pridestalkr.

Pierwszym nabytkiem BK ROG Esports według doniesień został Czekolad, o czym więcej przeczytacie tutaj. Natomiast na początku bałem się, że zabraknie dla niego dobrych współgraczy, gdyż ci byli już w innych zespołach. Natomiast organizacja znalazła same perełki, a to dzięki szerokim horyzontom. W BK ma zagrać dwóch graczy z koreańskiego challenger series, dobrze zapowiadający się Francuski talent oraz wracający zza oceanu Pridestalkr. Najgłośniejszy z pewnością jest właśnie Holender, gdyż w 2021 roku, gdy grał w MOUZ był uważany za najlepszego junglera w europejskich ligach regionalnych. Natomiast jego przygoda w Golden Guardians w LCS była średnio udana. 23-latek indywidualnie dalej spisywał się solidnie, aczkolwiek zabrakło wyników drużynowych. Teraz zaś będzie mógł podbić Europę.

Z pewnością do takich przewidywań przyczyniają się wspomniani Koreańczycy. Howling ostatnie dwa sezony spędził w Liiv SANDBOX. Toplaner wraz z akademią formacji zebrał cenne doświadczenia. A latem tego roku był rezerwowym w podstawowym składzie, więc mógł się wiele nauczyć. Trigger zaś swoją karierę zaczynał w APK Price, z którym rozegrał pełny, choć nie za bardzo udany sezon 2020 w LCK. Później młodziutki strzelec dołączył do chińskiego Victory Five i ten epizod również nie był dla niego zbyt dobry. Natomiast 2022 rok Trigger spędził w akademii T1, z którą cały czas był w czołówce koreańskiego challenger series, a na koniec zajął 3-4 miejsce na azjatyckiej wersji EU Masters. Skład dopełnia Veignover. Francuski wspierający grał już wcześniej w BK ROG w drugiej dywizji LFL, a latem tego roku występował w barwach Team GO.

Tak prezentuje się domniemany skład BK ROG na przyszły sezon LFL:

  • TOP: 🇰🇷 Jeon „Howling” Ho-bin
  • JNG: 🇳🇱 Milo „Pridestalker” Wehnes
  • MID: 🇵🇱 Paweł „Czekolad” Szczepanik
  • ADC: 🇰🇷 Kim „Trigger” Eui-joo
  • SUP: 🇫🇷 Đai-vinh „Veignorem” Lussiez