Od jakiegoś czasu w kuluarach mówiło się o mocnym składzie Zero Tenacity na przyszły sezon. Natomiast dziś LEC WooLoo opublikował tweeta z nim i wygląda bardzo ciekawie. Znajduje się w nim aż trzech Koreańczyków, a na topie ma grać Color.

Tego w Ultralidze jeszcze nie grali. Dotychczas jedynym Koreańczykiem, który przewinął się przez nasze rozgrywki, był Profit. Koreański toplaner zagrał jednak tylko kilka map w akademii Rogue, gdyż został oddalony od głównego składu. Za to teraz według doniesień w Zero Tenacity ma grać aż trzech zawodników z tego kraju. Najbardziej znany na europejskiej scenie jest SlowQ, który ma szwedzkie korzenie i zaczynał swoją karierę w NLC. Tam wraz z Riddle Esports dwukrotnie zajął czwarte miejsce, a w ostatnim splicie był rezerwowym w X7 Esports.

Mniej znany europejskim fanom jest duet z dolnej alei. Noah jest zasadniczo wychowankiem KT Rolster. Standardowo na tamtejszej scenie najpierw grał w akademii zespołu, a później w dywizji challenger, a poza tym miał też okazję sprawdzić się w LCK w kilku meczach. Co ciekawe przez długi czas grał z VicLą, który wczoraj przeszedł do FlyQuest, a poza tym pogrywał również z Mask'iem, który według doniesień zasili szeregi Unicorns Of Love. Dolną aleję będzie zaś współtworzyć z Kabbie'em. 20-letni wpierający ma już nieco większe doświadczenie, gdyż grał w Griffin oraz w SANDBOX Gaming w LCK. Natomiast zajmował tam miejsca w dole tabeli. A ostatni sezon spędził w T1 Challengers i dostał nagrodę najlepszego wspierającego fazy zasadniczej letniego splitu koreańskiego Challengers League. Ponadto trenerem Z10 ma zostać Eunko. Koreańczyk wcześniej prowadził zespołu w Japonii, Turcji oraz w LLA.

Jednak na całe szczęście w składzie Zero Tenacity nie zabrakło również polskich smaczków. Na górnej alei grać ma Color, którego kojarzyć możecie najbardziej z występów w 7more7 Pompa Team i PDW. Wraz z tą drugą formacją udało mu się zwyciężyć letni split Ultraligi w 2021 roku, a także dotrzeć do ćwierćfinału EU Masters. Za to ten sezon Polak spędził w G2 Arctic, z którym dwukrotnie dostał się do play-offów ligi hiszpańskiej, zajmując końcowo piąte miejsce. Na jungli w Zero Tenacity dalej będzie grać Ryuzaki, czyli zawodnik związany z organizacją od połowy 2020 roku. Serb wygrał z nią zarówno ligę bałkańską, jak i Ultraligę. Natomiast teraz celem będzie zwojowanie sceny EMEA Masters.