Pablo Suárez z Esportmaniacos podał ostatnio ciekawe informacje o nowym składzie Astralis. Wynika z nich, że do składu drużyny z LEC dołączy Zanzarah, który jest obecnie junglerem AGO ROGUE.

Astralis ma zamiar mocno przebudować swój skład. W szeregach organizacji pozostanie jedynie gracz środkowej alei – Nukeduck. Ma do niego dołączyć trzech graczy z lig regionalnych – Zanzarah, promisq oraz Jeskla. Ostatni zawodnik nie jest aktualnie znany. Najbardziej interesującym elementem dla polskich kibiców jest tutaj oczywiście obecność leśnika AGO ROGUE. Rosjanin ma za sobą bardzo udane dwa splity, w których zdobył między innymi tytuł mistrza Ultraligi oraz EU Masters. Swoimi świetnymi gankami często ustalał losy spotkań, choć zdarzało mu się również popełniać wiele błędów.

Promisq i Jeskla to natomiast zawodnicy mousesports, którzy grają na dolnej alei. W letniej edycji EU Masters dotarli do półfinału, gdzie musieli uznać wyższość AGO ROGUE, późniejszych triumfatorów. Z organizacją pożegnaliby się natomiast Upset, Xerxe oraz Destiny lub Jactroll. Skład raczej na pewno opuści również Alphari, o którego walczy wiele drużyn z Europy, jak i Ameryki. Pamiętajmy, że informacje podane przez Pablo nie są oficjalne, więc na przestrzeni czasu może się jeszcze sporo zmienić.