Wygląda na to, że znów zobaczymy R4VENa i Tasza w jednej formacji. Ostatnio toplaner oraz trener występowali w Vitality.Bee, a teraz według doniesień będą pracować w Rebels Gaming. Hiszpańska scena stoi otworem.

Ostatnio pisaliśmy o dołączeniu R4VENa do Rebels Gaming, o czym więcej możecie przeczytać tutaj. Natomiast od tego czasu pojawiły się również doniesienia o reszcie składu organizacji Davida de Gea na przyszły sezon ligi hiszpańskiej. Najważniejszą informacja dla polskich fanów z pewnością jest to, że asystentem trenera ma zostać Tasz. Ten zaś miał już okazję współpracować z R4VEN'em w Vitality.Bee podczas wiosennego splitu LFL w 2021 roku. Po tym Polak przeszedł do głównego składu Pszczółek, w którym spędził letni split, a w bieżącym roku miał przerwę. A w tym sezonie współpracował będzie z głównym trenerem, którym w formacji dalej jest Prod1. Hiszpan latem tego roku wraz z RBLS zdobył wicemistrzostwo drugiej dywizji hiszpańskiej SuperLigi.

Co ciekawe zawodnicy Rebelsów też mają ze sobą powiązania. Jungler ma zostać AHaHaCiK, który w tym roku wraz z R4VEN'em występował w CASE Esports. W tym czasie udało im się zdominować wiosenny split drugiej ligi hiszpańskiej. Jednak latem spisali się nieco gorzej i tylko otarli się o awans do głównej dywizji. Wcześniej zaś rosyjski leśnik długo grał w Unicorns Of Love, a tam w 2020 roku był kolegą z zespołu Gadgeta. Natomiast Białorusin będzie nowym strzelcem Rebels Gaming. Wspomniana dwójka wraz z UOL w 2020 roku dwukrotnie wygrała rozgrywki LCL, a na Worldsach awansowała do głównej fazy. Po tym Gadget przeszedł do mousesports, a ostatni sezon spędził w SK Gaming Prime, więc ma już całkiem spore doświadczenie na scenie ERL.

Za to na środkowej alei w Rebels Gaming ma zagrać Xico. Portugalczyk jest bardzo lubianym w mediach społecznościowych zawodnikiem, a pod względem umiejętności też jest czołówkę lig regionalnych. Ostatni split Xico spędził w KOI, gdzie niestety trochę rozczarował, kończąc na czwartym miejscu w SuperLidze. A wcześniej występował w między innymi: K1CK, Movistar Riders, czy w Team BDS, z którym przez trzy splity plasował się w topie ligi francuskiej. Skład zaś dopełni najmniej doświadczony Obstinantus. Portugalczyk większość kariery spędził w rodzimej sceny, a w tym roku występował w akademii LDLC OL.

Tak prezentuje się pełny domniemany skład Rebels Gaming na przyszły sezon:

  • TOP: 🇵🇱 Miłosz „R4VEN” Domagalski
  • JNG: 🇷🇺 Kirill „AHaHaCiK” Skvortsov
  • MID: 🇵🇹 Francisco José „Xico” Cruz Antunes
  • ADC: 🇧🇾 Ilya „Gadget” Makavchuk
  • SUP: 🇵🇹 Guilherme „Obstinatus” Cruz
  • 🇪🇸 Iván „Prod1” Villanueva Soto (trener)
  • 🇵🇱 Mateusz „Tasz” Borkowski (Asystent trenera)