Przez jakiś czas mówiło się, że Woolite może nie znaleźć drużyny na przyszły split i zrobić sobie przerwę. Jednak Polak znalazł drużynę w NLC i to na papierze bardzo solidną. Nord Esports z pewnością będzie celować w mistrzostwo.

Nord Esports to nowa organizacja na esportowej scenie, która w NLC znalazła się po wykupieniu miejsca w lidze od Astralis Talent. Natomiast od razu wejdzie z grubej rury w rozgrywki ligi północnej. Skład Nord bowiem według doniesień jest bardzo mocny. A dla polskich fanów z pewnością najważniejsze jest to, że jest w nim Woolite. Paweł Pruski jest legendą polskiej sceny, na której wygrał zasadniczo wszystko, co mógł wygrać. 26-latek zwyciężał ESL Mistrzostwa Polski, Polską Ligę Esportową, Puchar Polski Cybersport, Geforce Cup, a także Ultraligę.

Ponadto Polak wraz z AGO Rogue wygrał EU Masters, a z Illuminar Gaming i Misfits Premier zachodził do czołowej czwórki turnieju. Jednak zawsze celem dla niego była gra w LEC, a dostanie się tam, sprawia mu niemałe kłopoty. Woolite debiutował w EULCS już w 2014 roku, a później wrócił na najwyższy europejski poziom na jeden split w 2019 roku. Poza tym jest on cały czas topowym zawodnikiem w europejskich ligach regionalnych, choć ten sezon nie był dla niego udany. Teraz zaś pora wykonać jeden krok w tył, by może w przyszłości zrobić dwa naprzód.

Natomiast patrząc na cały skład Nord Esports to przejście tam może okazać się świetnym ruchem. Woolite dolną aleję utworzy wraz z jeszcze bardziej doświadczonym Kasingiem. Brytyjczyk jednak swój najlepszy epizod kariery miał w 2015 roku, gdy wraz z H2k-Gaming dostał się na Worldsy. Później zaś wspierający występował w między innymi: TSM, Team Vitality, Splyce, Excel, czy też Vodafone Giants. Za to ten sezon spędził w X7 Esports, z którym wygrał wiosenny split NLC i dwa razy pojechał na EU Masters, gdzie dostawał się do ćwierćfinału.

Na topie zaś w Nord zagra utalentowany Wao, który w tym roku był rezerwowym w Karmine Corp, a wcześniej grał w amatorskich turniejach we Francji. Znacznie bardziej doświadczony jest jungler Nord Esports, gdyż nim ma zostać Akabane. Kariera Francuza na dobre rozkręciła się w BIG, a ten sezon spędził on w GameWard, z którym dotarł do półfinału letniego splitu EU Masters. Wszystko dopełnia Furuy. Holenderski środkowy występował w tym sezonie w Bifrost, gdzie wiosną zdobył wicemistrzostwo NLC i dotarł do ćwierćfinału EUM.