Wygląda na to, że UNF0RGIVEN jednak znalazł dla siebie nowy dom. Według doniesień LEC WooLoo Szwed ma dołączyć do 100 Thieves. Nie wiadomo jednak jeszcze czy do głównego składu, czy do akademii.

Kariera UNF0RFIVENa zdecydowanie nie jest typowa. Szwed nigdy nie osiągnął nic drużynowego w europejskich ligach regionalnych, a mimo to dostał szansę gry w LEC. A co najlepsze ją wykorzystał i mimo to nie znalazł dla siebie miejsca na przyszły sezon. Zawodnik swoją karierę zaczynał w lidze szwedzkiej w takich drużynach jak: Östersunds FK Esports, FALKN, czy Granit Gaming. Natomiast do znacznie mocniejszej ekipy dołączył na sezon 2020, gdyż do Illuminar Gaming z między innymi Kikisem i Niq. IHG jednak podczas wiosennego splitu rozczarowało, zajmując dopiero piąte miejsce w Ultralidze. Za to latem Szwed wraz z Munster Rugby Gaming uplasował się na 7-8 miejscu w NLC, a na koniec roku nie udało mu się zakwalifikować do TFPP.

Następnie szwedzki strzelec trochę bardziej się ustabilizował i cały 2021 rok spędził w akademii SK Gaming. Wtem SKP cały czas plasowało się w czołowej szóstce ligi niemieckiej, aczkolwiek do awansu na EU Masters trochę brakowało. Z drugiej zaś strony UNF0RGIVEN świetnie spisywał się indywidualnie, a dzięki temu został zauważony przez MAD Lions. W swoim debiucie w LEC nie trafił najlepiej, gdyż MAD wiosną tego roku miało najgorszy sezon w swojej historii i zajęło dopiero siódme miejsce. Latem jednak było już lepiej i ekipa trenowana przez Maca zajęła drugie miejsce w fazie zasadniczej. W play-offach, czy też na Worldsach było już dużo gorzej, ale Szwed pokazywał całkiem solidną formę i był ważnym punktem swojej drużyny.

Teraz zaś UNF0RGIVEN ma zagrać w nowo budowanym składzie 100 Thieves. Nie wiadomo jeszcze czy w głównym składzie, czy w akademii, aczkolwiek można się spodziewać, że w tym pierwszym. Wcześniej pisaliśmy o tym, że do 100T dołączyli znany z trenowania MAD Lions Kaas i Busio, który jest wychowankiem amerykańskiej formacji. Ponadto według doniesień ze składu 100 odejdą Clozer i Abbedagge, a zostać ma jedynie Ssumday. Także może być bardzo ciekawie.