100 Thieves na przyszły sezon stawia na mieszankę młodych zawodników z weteranami esportowej sceny. Według doniesień do składu mają dołączyć Tenacity oraz Busio, którzy byliby debiutantami. A także Bjergsen i Doublelift, czyli legendy sceny LCS.

Niedawno pisaliśmy o tym, że według doniesień do składu 100 Thieves na przyszły sezon mają dołączyć Busio oraz Kaas. Więcej o tym przeczytacie tutaj. Natomiast w ostatnich dniach doszły informacje od LEC WooLoo o reszcie składu amerykańskiej formacji. Po pierwsze mimo uprzednich plotek o dołączeniu Spicy, przedłużyć kontrakt ma Closer. Turecki jungler spędził w 100T ostatnie dwa lata i spisywał się bardzo dobrze, więc powinien dalej dawać radę. Ponadto 100 Thieves skorzystało również z toplanera swojej akademii, który został wypromowany do głównego składu. Tenacity podobnie jak Busio powoli piął się do góry w szeregach trzeciego, a później drugiego zespołu formacji, aczkolwiek dopiero latem tego roku przecięły się ich drogi.

Także warto pochwalić to jak funkcjonują całe struktury 100 Thieves. Natomiast najgłośniejsze są i tak ich dwa pozostałe transfery. Do składu wicemistrzów LCS bowiem mają dołączyć Bjergsen oraz Doublelift, którzy łącznie mają 55 lat. Ponadto obaj grali ostatnio wspólnie w barwach TSM w 2020 roku i udało im się wtedy wygrać letni split amerykańskich rozgrywek. Duński środkowy wcześniej reprezentował barwy TSM nieprzerwanie od końcówki 2013 roku. A strzelec ze Stanów Zjednoczonych grał tam również w 2016 roku. Obaj mają na swoich kontach mnóstwo pucharów, aczkolwiek w ostatnich latach i nie zdobywali. Bjergsem w tym sezonie zajął trzecie oraz czwarte miejsce w LCS wraz z Team Liquid. Za to DL zakończył karierę, zostając streamerem TSM, jednak teraz postanowił wrócić.

Tak według doniesień prezentuje się skład 100 Thieves na przyszły sezon LCS:

  • TOP: 🇨🇦 Milan „Tenacity” Oleksij
  • JNG: 🇹🇷 Can „Closer” Çelik
  • MID: 🇩🇰 Søren „Bjergsen” Bjerg
  • ADC: 🇺🇸 Yiliang „Peter” „Doublelift” Peng
  • SUP: 🇺🇸 Alan „Busio” Cwalina