Wygląda na to, że TSM na sezon 2022 szykuje trochę budżetową wersję składu. Topside formacji mają stworzyć Solo oraz Bugi, czyli zawodnicy z potencjałem, ale bez większych sukcesów. Zobaczymy, co z tego powstanie.

TSM to legendarna organizacja, która w ostatnich latach przeżywa niemały kryzys, jeśli chodzi o wyniki. A teraz do tego mogą dojść również sprawy finansowe. To zaś za sprawą tego, że główny sponsor organizacji, czyli FTX (giełda kryptowalut), zbankrutował, ogłaszając swój koniec. Natomiast odnośnie do wyników to TSM wiosną tego roku zajęło dopiero dziewiąte miejsce w LCS. A latem trochę się rozwinęło i play-offy ukończyło na 5-6 pozycji. Wcześniej zaś jeszcze w 2021 roku drużyna Reginalda była topką ligi Ameryki Północnej, aczkolwiek nie dostała się na Worldsy, co już było rozczarowaniem. Teraz jednak nawet na papierze zanosi się na to, że nie będzie można spodziewać się po TSM wielkich wyników.

Pierwszym nabytkiem według LEC WooLoo ma być Bugi. Koreański jungler na przestrzeni swojej kariery odwiedził wiele wildcardów, co może mylić, aczkolwiek zawsze tam zajmował czołowe miejsca. Z początku Bugi grał w lidze japońskiej, gdzie szło mu całkiem nieźle, a później próbował swoich sił w Machi Esports, z którym otarł się o awans na Worldsy. Zauważyła go zaś inna drużyna z regionu LMS, a dokładniej Flash Wolves. Z Wilkami wygrał on wiosenny split i pojechał na MSI 2019, na którym zajął piąte miejsce. Po tym przyszło znacznie słabsze lato, a Koreańczyk zdecydował się powrócić do Japonii. W 2020 reprezentował barwy V3 Esports, z którym zwyciężył letni split LJL i poleciał na Mistrzostwa Świata. Następnie Bugi grał jeszcze w chilijskim Furious Gaming oraz w Estral Esports, z którymi nie schodził z top3 LLA. Także uważam, że może sobie poradzić w mocniejszej lidze, aczkolwiek z pewnością na starcie nie będzie jej czołowym graczem.

Za to Solo ma przedłużyć kontrakt z organizacją. Amerykański toplaner jest już całkiem doświadczony, aczkolwiek nie z gry na najwyższym poziomie. Solo większość swojej kariery spędził w challenger series oraz w lidze akademii. Grał w Team Liquid Academy, Gold Coin United, Clutch Gaming Academy oraz w głównym składzie formacji. A także ostatnio występował w Golden Guardians, CLG Faith oraz w TSM Academy. Natomiast zdecydowanie najlepszy etap kariery zaliczył we FlyQuest, z którym dwukrotnie zdobył wicemistrzostwo LCS i pojechał na Worldsy 2020. Natomiast niedawno udało mu się pokazać, gdy dołączył do głównego składu TSM na końcówkę letniego splitu 2022. Wtem wyciągnął TSM z dołka i zaszedł do czołowej szóstki LCS. Także być może jeszcze pokaże, na co go stać.