Wygląda na to, że dwie legendy Ultraligi, czyli Sinmivak oraz Lucker pozostaną w KOI. Według doniesień blix.gg Polacy będą grać w akademii formacji, która połączyła się z Rogue. Także zobaczymy ich w lidze hiszpańskiej.

Sinmivak i Lucker od dwóch lat tworzyli człon AGO Rogue. Akademia Łotrzyków za ich czasów dwukrotnie sięgnęła po mistrzostwo Ultraligi, raz wygrała Trinity Force Puchar Polski 2021 i raz dotarła do półfinału EU Masters. Mówi się o tym, że RGO celowało w coś więcej, aczkolwiek to i tak są bardzo dobre wyniki, a ta dwójka przeszła do grona legend Ultraligi. Zwłaszcza że obaj grali wcześniej w innych drużynach. Sinmivak grał w Piast Gliwice Esports, w devils.one oraz w 7more7 Pompa Team, a wcześniej próbował się dostać do naszej ligi wraz z Delta Five. Za to Lucker reprezentował barwy Akademii w sezonie zerowym oraz później devils.one. Ponadto obaj zdobyli pentakille grając w ekipach z Ultraligi.

Teraz czekają ich nowe wyzwania, gdyż zagrają w lidze hiszpańskiej. To zaś dzieje się za sprawą tego, że Rogue połączyło się z KOI i będzie grało pod ich nazwą oraz będzie posiadało akademię właśnie w hiszpańskiej SuperLidze. Także ze strony Łotrzyków na pokładzie zostało dwóch Polaków, a ze strony formacji Ibai'a według doniesień blix.gg zostaną Koldo oraz Seaz. Ten pierwszy grał wcześniej w For The Win Esports, w MAD Lions Madrid oraz w G2 Arctic. Hiszpan w tym czasie trzykrotnie wystąpił na EU Masters, co nieudało mu się na razie w barwach KOI. Seaz zaś jak to Austriak zaczynał od gry na niemieckiej scenie. A bardziej przebił się po dołączeniu do Berlin international Gaming. Wraz z BIG 21-latek dwukrotnie wygrał rozgrywki Prime League, a latem dotarł do półfinału EU Masters. Nie wiadomo jeszcze kto będzie grał na środkowej alei w KOI Academy.