Według doniesień Team Heretics rozważało wzięcie do składu Jankosa oraz Shlatana. Końcowo hiszpańska formacja zdecydowała się na tego pierwszego. Natomiast Polak, który ostatnie sezony spędził w Misfits i tak szybko znalazł nową drużynę.

Shlatan mimo młodego wieku jest już jednym z bardziej doświadczonych polskich zawodników. Polak zaczynał grać profesjonalnie już w wieku 14 lat i z początku był środkowym. Jego pierwszym sprawdzianem miały być kwalifikacje do challenger series, aczkolwiek jungler jego ekipy (Wysek) zaspał na mecz i formacja została zdyskwalifikowana. Potem Shlatan zagrał jeszcze jeden turniej w Szef+6 na midzie, a po zrobił sobie przerwę, podczas której zaczął grać na jungli. Z początku Shlatan występował w Pompa Team, a potem przeszedł do Illuminar Gaming, z którym wygrał Polską Ligę Esportową oraz ESL Mistrzostwa Polski. Następnie zawodnik miał jeszcze epizody w R-SIXTEAM, Crvenie zvezdzie, MAD Lions oraz Rołg Skład i w tym czasie zdobył wicemistrzostwo ligi bałkańskiej, a także wygrał Iberian Cup oraz Polską Ligę Esportową.

Natomiast na 2020 rok polski leśnik przeszedł do K1CK Neosurf, z którym zawojował scenę europejskich lig regionalnych. Wiosną K1 zdobyło wicemistrzostwo Ultraligi, a na EU Masters dotarło aż do wielkiego finału. To właśnie wtedy byliśmy świadkami Pukimanii, a Shlatan indywidualnie spisywał się znakomicie. Lato zaś zaczęło się jeszcze lepiej dla K1CK, gdyż wygrało Ultraligę, aczkolwiek na EUM już nie było tak dobrze i ekipa skończyła na ćwierćfinale. Po tym Shlatan dalej grał w formacji z wieloma Polakami w składzie, jednak w lidze francuskiej. Wtem Misfits Premier było drugą siłą ERL'ów zaraz za Karmine Corp, a pod koniec nawet wygrało letni split LFL oraz jesienne finały tej ligi. Dzięki temu Shlatan dostał szansę gry w głównym składzie Króliczków i ją wykorzystał. Wiosną Polak dostał nagrodę Rookie Of The Split. Natomiast niestety latem po gorszych występach zastąpił go Zanzarah. Także teraz Lucjan Ahmad będzie miał czas na odbudowę.

Tak prezentuje się domniemany skład Solary na przyszły sezon LFL:

  • TOP: 🇵🇱 Dawid „Melonik” Ślęczka
  • JNG: 🇵🇱 Lucjan „Shlatan” Ahmad
  • MID: 🇨🇳 🇸🇪 Pengcheng „Peng” Shen
  • ADC: 🇩🇰 Belan „TakeSet” Ahour
  • SUP: 🇫🇷 Pierre „Steeelback” Medjaldi