Ostatnie dni z pewnością nie były łatwe dla Odiego11, gdyż polski wspierający złamał rękę. A przez co nie mógł wziąć udziału w żadnych try-out'ach do drużyn. Jednak jak się okazuje, mimo to znalazł ekipę na przyszły sezon.

Adrian Odi11 Kruk ma za sobą przełomowy rok w swojej karierze, aczkolwiek zacznijmy od jej początków. Pod koniec 2019 roku dołączył do Illuminar Gaming Academy, gdzie rozpoczął swoją przygodę. Tam szybko zaczął się pokazywać z dobrej strony i wraz z Chrisem byli najlepszym zawodnikiem swojej formacji. Dzięki temu już po jednym splicie dostał awans do głównego składu IHG, z resztą razem z Czypsym i Bezumem. Pierwszy split w Ultralidze okazał się jednak ciężki, Odi11 i spółka zajęli szóste miejsce, aczkolwiek zdecydowali się zostać w ogranizacji i spróbować swoich sił latem 2021 roku. Wtedy było już lepiej, Illuminar Gaming po wygranej 3-1 z Pompą i porażkach 2-3 z AGO Rogue i K1CK, zajęło trzecie miejsce i awansowało na EUM. A tam pokonało Vitality.Bee w fazie Play-In i otarło się o awans do ćwierćfinału main eventu.

Jeszcze lepiej poszedł letni split, chociaż z początku się nie zapowiadał. Odi11 dołączył do PDW, z którym do końca walczył o awans do play-offów Ultraligi. Udało się to i co więcej udało się uplasować w top3, co dało im rozpoczęcie z drabinki wygranych. To ekipa trenowana przez Zeturala i Menq wykorzystała genialnie. Najpierw PDW wygrało 3-1 z Team ESCA Gaming, potem 3-0 z AGO Rogue, a w wielkim finale 3-2 z Illuminar Gaming. Bardzo dobry był również ich występ na EU Masters, ponieważ wyszli z grupy B z pięcioma triumfami na koncie.

Teraz wydawało się, że Odi11 będzie miał wiele ofert i z taką formą znajdzie mocną drużynę w czołowej europejskiej lidze regionalnej. Jednak problemem okazało się złamanie ręki, co całkowicie wykluczyło go z możliwości grania try-outów do zespołów. Natomiast według LEC Wooloo bez nich przyjęło go Bifrost, które zagra w przyszłym sezonie NLC. Polski strzelec ma stworzyć dolną alejkę z DuaLL'em, który ostatni rok spędził w Mad Lions Madrid i Movistar Riders. Poza nimi w składzie mają występować Shikari, Cboi i Furuy, czyli również doświadczeni gracze ze sceny ERL.