Na temat europejskich lig regionalnych pojawiło się już mnóstwo doniesień. Jednak prawie żadne nie dotyczyły polskich strzelców, więc można było się zacząć martwić. Na szczęście dziś to się zmieniło i Odi11 ma dołączyć do hiszpańskiego Guasones.

Odi11 swoją esportową karierę zaczął w 2020 roku od gry w Illuminar Gaming Academy. Wtem udało mu się wygrać pierwszy sezon ligi Grimorr i szybko został awansowany do głównego składu formacji. W nim zaś spędził dwa splity. W swoim debiucie zajął 5-6 miejsce w Ultralidze, a potem zwyciężył turniej Omen & Intel Kuźnia Talentów od ESL. Natomiast bardziej rozkręcił się w 2021 roku, gdyż wtedy Illuminar Gaming zajęło drugie miejsce w fazie zasadniczej, a w play-offach przegrało 2-3 z AGO Rogue oraz 2-3 z K1CK. Jednak na EUM IHG zaprezentowało się najlepiej z polskich drużyn, choć to i tak nie dało awansu z grupy.

Przełomowe w karierze Odiego było przejście do PDW na letni split. Z początku formacja komedyji radziła sobie różnie, ale w fazie pucharowej zobaczyliśmy ją w najlepszej odsłonie. PDW wygrało 3-1 z Team ESCA Gaming, 3-0 z AGO Rogue i 3-2 z Illuminar Gaming w finale. Na EU Masters zaś Polacy dotarli do ćwierćfinału, co było sukcesem. Natomiast Odi11 był jego głównym bohaterem, gdyż w drugiej rundzie fazy grupowej sprawował się genialnie. Co ciekawe powtórzył to również wiosną tego roku, aczkolwiek już w barwach Bifrost. W drugiej rundzie fazy grupowej poprowadził norweską ekipę do awansu do ćwierćfinału. Potem już było gorzej, a latem niestety BFR nie dostało się nawet na EUM. Jednak Odi11 i tak był chwalonym zawodnikiem i według doniesień miał okazję nawet grać try-outy do głównego składu Team Heretics.

Natomiast końcowo według doniesień Alejandro Gomisa z blix.gg zagra on w Guasones. GSNS to formacja Rubéna García, współpracująca z klubem piłkarskim CA Osasuna, która w tym roku dostała się do hiszpańskiej SuperLigi, eliminując po drodze akademię MAD Lions. Poza Odim ma tam dołączyć również Dreedy. Czeski toplaner ma za sobą rok mieszanych uczuć w Barca eSports. Wiosną dostał się na EU Masters, aczkolwiek odpadł w fazie Play-In. A latem BAR przegrało w pierwszym meczu play-offów SuperLigi 2-3 z BISONS ECLUB.