Po miernym sezonie w wykonaniu G2 Esports mówi się o zmianach w składzie. Ostatnio wyszły plotki o tym, że Broken Blade zastąpi Wundera, a Dylan Falco Grabbza. Natomiast dziś LEC Wooloo napisał o opuszczeniu składu przez Mikyx'a.

G2 Esports ma za sobą mizerny sezon. Legendarna drużyna zajęła trzecie miejsce w wiosennym splicie oraz czwarte latem, co nawet nie daje awansu na worldsy. To oczywiście nie przystoi takiej organizacji jak G2 i Ocelote po paru dniach od zakończenia sezonu ogłosił, że będą zmiany. A o tym, jak będą wyglądać dokładniej również sporo się mówi. Ostatnio wyszło sporo plotek o tym, że Broken Blade i Dylan Falco mają dołączyć do składu. Za to dziś wieczorem LEC Wooloo przekazał plotkę o tym, że zespół opuści Mikyx.

Słoweński wspierający ma bardzo ciekawą karierę, gdyż już na początku eksplodowała, aczkolwiek poza tym powoli wspinał się po szczebelkach do góry. Na dobre zaczął swoją karierę podczas letniego splitu 2016 roku w barwach Splyce, gdzie od razu zdobył wicemistrzostwo EU LCS i pojechał na worldsy. Tam jednak SPY zaliczyło porażkę, a 2017 rok był już średniawy. Następnie wspierający dołączył do Misfits Gaming. A tam wyniki były trochę lepsze niż w poprzednim roku, jednak imponował grą indywidualną. A to dało mu miejsce w G2 Esports, które znakomicie wykorzystał. Jak wszyscy wiedzą G2 dominowało w 2019 oraz 2020 roku. Natomiast teraz przyszły gorsze czasy, a Mikyx rzekomo na odejść z organizacji. Kto go zastąpi? Nie ma o tym zbyt wielu plotek, ale często w tej roli wymienia się Treatza i Targamasa.

Ponadto Jankos poinformował na swoich mediach społecznościowych, że leci do Berlina. A Ocelote odpowiedział mu serduszkiem w komentarzu. Różne są domysły, o co może chodzić, jednak najczęstszym jest ten o przedłużeniu kontraktu przez Polaka.