Według doniesień Melonik znów ma grać w całkiem mocnej drużynie w europejskich ligach regionalnych. Polak ostatnio występował w BIG oraz w GameWard, a kolejnym zespołem, do którego dołączy, ma być Solary.

Melonik swoją esportową karierę rozpoczął całkiem niedawno, gdyż w 2019 roku. Z początku Polak grał w ProXima Academy oraz w ACTINA PACT, a już na koniec sezonu zajął trzecie miejsce w Polskiej Lidze Esportowej w barwach piratesports. Po tym Melonik dołączył do Illuminar Gaming, w którym miał okazję się sprawdzić w składzie gwiazd z Kikis'em, Unf0rgiven'em, Niq oraz Jezis'em. Ten jednak totalnie nie wypalił i na lato IHG musiało postawić na bardziej budżetowy zespół. W ten sposób polski toplaner w 2020 roku dwukrotnie zajął 5-6 miejsce w Ultralidze. A sukcesy przyszły w przyszłym sezonie, w którym Melonik zdobył nagrodę MVP fazy zasadniczej Ultraligi, a później zaliczył całkiem niezły występ na EUM. Po tym zaś dołączył do BIG, z którym zdobył mistrzostwo Prime League i awansował do półfinału EU Masters, gdzie przegrał 2-3 z Karmine Corp. Za to w tym sezonie 20-latek grał w GameWard, z którym również dotarł do półfinału EUM.

Solary wygląda na razie całkiem ciekawie, ale bez większych fajerwerków. Na pozycji strzelca ma tam grać TakeSet, który jest uważany za jeden z większych europejskich talentów na tej pozycji. Duńczyk grał wcześniej w między innymi Bifrost, Team Singularity, czy FC Nantes, a ostatni sezon spędził w Schalke 04. Niemiecka formacja zaś latem zdobyła wicemistrzostwo ligi niemieckiej, ogrywając po drodze BIG oraz SK Gaming Prime. Natomiast o ich występie na EU Masters nie ma sensu pisać, gdyż byli zmuszeni do gry w rezerwowym składzie. Wspierającym Solaty zaś dalej ma być Steelback, czyli dość solidny zawodnik z przeszłością w LEC. Jednak nie podoba mi się domniemany środkowy formacji, ponieważ nim ma zostać Peng. Szwed chińskiego pochodzenia w tym sezonie reprezentował barwy Team Oplon, dwukrotnie plasując się na dwóch ostatnich pozycjach.