Lista domniemanych składów w LFL, SuperLidze oraz Prime League została zamknięta. Natomiast na sam koniec LEC WooLoo poinformował o składzie niemieckiego No Need Orga, w którym mają zagrać Matislaw oraz ZAMULEK.

Matislaw to jeden z bardziej doświadczonych zawodników na polskiej scenie, aczkolwiek jego kariera bywała dość pokrętna. Jego kariera na dobre rozkręciła się po dołączeniu do Pompa Team. Co ciekawe podobno został zauważony przez formację, dzięki wbiciu top1 zachodniego serwera na kolejce elastycznej. Wraz z PT Matislaw dwukrotnie wygrał Puchar Polski Cybersports, a w pozostałych turniejach lepsze było tylko Illuminar Gaming. Później grał on w kilku trochę słabszych zespołach, aż w końcu zasilił szeregi devils.one. W diabłach zawodnik mógł w końcu znów osiągać sukcesy na polskiej scenie, a także dwukrotnie wystąpił na EU Masters. Jednak niestety przez kryzys zdrowotny nie zagrał w wygranych przez DV1 letnich play-offach Ultraligi.

Najlepszy dla Matislawa był 2020 rok, który spędził w K1CK. Podczas niego wiosną zaszedł do finału EU Masters, a latem w końcu zwyciężył Ultraligę. Na 2021 rok zaś postanowił zostać w barwach K1 i wiosną otarł się o kolejne mistrzostwo, przegrywając 2-3 w finale Ultraligi. Jednak po tym formacja wpadła w kryzys i słabo się zaprezentowała na EUM, a latem nawet nie awansowała na najważniejszy na scenie ERL turniej. Za to w tym roku 26-latek grał w Hertha BSC eSports w drugiej lidze niemieckiej. Tam BCS totalnie zdominowało wiosenny split, aczkolwiek latem przegrało dwie najważniejsze serie 2-3 na No Need Orga. Natomiast teraz wygląda na to, że team streamerów, który dostał się do Prime League sięgnął po graczy z Herthy. Poza Matislawem w NNO mają zagrać również Flamer oraz Lamabear, którzy również w tym sezonie grali w dywizji League of Legends piłkarskiego klubu.

Zmieni się zaś dolna aleja. Tą w NNO według doniesień mają utworzyć ZAMULEK oraz DuaLL. Polski strzelec jest mniej doświadczony od Matislawa, jednak też miał dość pokrętną karierę. Na początku grał w ACTINA PACT w Ultralidze, gdzie pokazał się z solidnej strony. Mimo to przez długi czas nie dostawał później żadnych ofert, co go trapiło. Jednak gdy już na 2021 dołączył do devils.one, to udowodnił, że zasługiwał na grę w Ultralidze. Split później ZAMULEK grał już w Illuminar Gaming, z którym zdobył Wicemistrzostwo Polski. Natomiast w tym roku 18-letni strzelec występował w JDXL oraz w UCAM Tokiers. W lidze brytyjskiej i hiszpańskiej nie osiągnął zadowalających wyników, aczkolwiek na koniec wygrał turniej Iberian Cup 2022. A wraz z nim w UCAM grał wspomniany hiszpański wspierający, z którym ma kontynuować współpracę.